Opłaty wędkarskie i zezwolenia przez Internet - PZW ZAMOŚĆ

Serwisy z opłatami na wodach Okręgu PZW Zamość

Powiadom znajomego:

W tym miejscu przedstawiamy kilka możliwości dokonania opłat aby wędkować na wodach Okręgu PZW w Zamościu.

1. Zezwolenia PZW ZAMOŚĆ

Informujemy wszystkich wędkarzy, że od 2021 roku można opłacać składki elektronicznie

Każdego wędkarza opłacającego składki elektronicznie obowiązuje wypełnianie na bieżąco elektronicznego rejestru amatorskiego połowu ryb w smartfonie.

2. Opłaty wędkarskie i zezwolenia przez Internet - Fishster.pl
Kup zezwolenie okresowe Okręgu PZW Zamość przez Fishster.pl, największą platformę wędkarską w Polsce!

KUP ZEZWOLENIE

3. Opłaty wędkarskie i zezwolenia przez Internet - eOkoń

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Zamościu, umożliwia opłacenie składki 1-dniowej lub 3-dniowej na wody nizinne, wody górskie, wszystkie wody ogólnodostępne i zbiorniki wydzielone. Dokonanie opłat i wygenerowania zezwolenia jest możliwe zarówno dla członków PZW jak i osób niezrzeszonych. Opłat można dokonać nie wychodząc z domu poprzez system elektroniczny.

Aby dokonać opłat należy wejść na stronę systemu eOkoń: www.pzwzamosc.eParki.pl

Następnie należy założyć na tej stronie konto użytkownika podając swoje dane (dane te będą też służyć do identyfikacji wędkarza na łowisku!)
Oprócz podstawowych danych osobowych obywatele Polski powinni podać numer swojej karty wędkarskiej (cudzoziemcy są z tego obowiązku zwolnieni).
Członkowie PZW powinni ponadto podać numer swojej legitymacji członkowskiej.

Po zaksięgowaniu przez system wpłaty należy wydrukować druk zezwolenia, oraz druk rejestru połowu ryb.

Z systemu korzysta nie tylko OPZW w Zamościu, ale także inne Okręgi PZW oraz szereg gospodarstw rybackich m.in. na Mazurach.